עפר דובינסקי

תחומי התמחות: איכות, מעבדה
גרסה להדפסה

שתף קולגה:

ד"ר דובינסקי כיהן במשך שנים רבות בתפקידי מפתח בחברת BTG – ביו-טכנולוגיה כללית (ישראל) בע"מ, חברה חלוצית שהובילה ומובילה בארץ את התעשיה הביורפואית כככלל והביו-טכנולוגית בפרט בתנופת פיתוח וחדשנות.
לעופר ניסיון וותק בפיתוח פרמצבטי ואנליטי, הקים את היחידה האנליטית של המחלקה לבקרת איכות בחברה, כיהן כדירקטור בכיר וניהל את מעבדות בקרת האיכות מעל 10 שנים (6 מעבדות בהן ניהל והדריך מעל 50 עובדים במשרה מלאה וסטודנטים רבים).
ד"ר דובינסקי כיהן כמנהל הרפואי בארץ של חברת פרינג פרמצבטיקלס העולמית ולאחר מכן היה מדען בכיר ביחידת החדשנות (Innovation) בחברת פרינג הולדינג בע"מ וב-M&S של ביו-טכנולוגיה כללית (ישראל).
במהלך השנים עסק עפר בהעברות טכנולוגיות לחברות זרות בארץ ובחו"ל, בפתוח ובקליטת שיטות אנליטיות שונות, עמד בהצלחה מרובה בביקורות של רשויות ישראליות ושל ארצות רבות בעולם, כולל ה FDA, EMA ורבות נוספות. הביקורות  נערכו במעבדות אותן ניהל ובחברות ישראליות ובינלאומיות אותן הכין לביקורת.
בשנים האחרונות הוא הרחיב את תחומי עיסוקיו לפעילויות פתוח מוצרים חדשים, ניהול ניסויים קליניים ומתן מענה מדעי לפניות, שאלות ובעיות מהשטח. ד"ר דובינסקי היה  חבר בצוותי משא ומתן של חברת פרינג העולמית (בעיקר של חברת פרינג ארה"ב), בהם שימש כמומחה ל CMC ואנליטיקה ובוחן מוצרים בפתוח של חברות ברחבי העולם במטרה להרחיב את סל המוצרים של פרינג.
לאחר למעלה מ 30 שנים בתעשייה הפרמצבטית./ביוטכנולוגית, עופר פרש בחודש אפריל 2022 לגמלאות. הוא מנצל את הניסיון והידע הרב שצבר במיזם החדש שפתח  כיועץ עצמאי לחברות פרמצבטיות וביופרמצבטיות בארץ ובעולם.
ביוכימאי בהשכלתו. בעל תואר ראשון, שני ושלישי מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב, חלק  מהתואר השלישי עשה באוניברסיטה למדע וטכנולוגיה מס' 1 בליל שבצרפת שם עסק בפתוח שיטות אנליטיות לקביעת הרכב פולימרים סוכריים.

יש לך שאלה? arrow 1
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]