יהושע (שוקי) אלוני

גרסה להדפסה

שתף קולגה:

לד"ר יהושע אלוני ניסיון רב שנים (מעל 30 שנה) בתעשייה הביוטכנולוגית ובתעשיית הביופארמה, בייצור, פיתוח וגימלון תהליכים ביוטכנולוגיים. לאחר סיום הדוקטורט בביוכימיה באוניברסיטה העברית, הוא השלים פוסט-דוקטורט בארה"ב בפרמנטציה של חיידקים. עם חזרתו ארצה עבד כמיקרובולוג המפעל בויטמד תעשיות פרמצבטיות ולאחר מכן בחברת אינטרפארם (Serono, Merck) כמנהל המחלקה לפיתוח תהליכים, היה אחראי על פיתוח וייצור תרופות חדשניות בחיידקים ובתאים אנימליים.

 

לד"ר אלוני ניסיון רב בפיתוח תהליכי ייצור, וולידציה של ציוד ותהליכים, תכנון מתקני ייצור, ייצור ופיתוח בתנאי GLP & GMP ועל פי ה- QbD (Quality by Design). הוא עבד בפיתוח של מגוון מוצרים כגון: תאית בקטריאלית, אינטרפרונים, אינטרלוקינים, נוגדנים מונוקלונליים, וכד'.
במהלך עבודתו הוא למד מינהל עסקים בטכניון, והיה גם חבר פעיל בוועדת הערר של המדען הראשי במשרד הכלכלה. ד"ר אלוני פרסם מאמרים רבים וביניהם גם פטנטים בתחום הביוטכנולוגיה.

כיום ד"ר אלוני עובד כיועץ עצמאי לחברות ביוטכנולוגיה וחברות ביופארמה ומרצה באוניברסיטת בן גוריון, באוניברסיטה העברית, באוניברסיטת אריאל, במכללת שנקר ובחברות ביוטכנולוגיה וביופארמה.

יש לך שאלה? arrow 1
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]