שירי דיסקין

גרסה להדפסה

שתף קולגה:

שירי היא בעלת תואר דוקטור. ביולוגיה תאית, מולקולרית והתפתחותית מאוניברסיטת טאפטס ובוגר B.Sc. במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב. היא משמשת כסופרת רפואית משנת 2009. שירי עבדה ככותבת בתחום הרפואה וכמנהלת צוות הכתיבה הרפואית בטבע עד 2014. מאז היא עובדת כמדריכה עצמאית ויועצת לכתיבה רפואית. שירי מנוסה בניהול פרויקטי כתיבה רפואיים של פיתוח מוצר בשלב מוקדם ומאוחר. המומחיות שלה כוללת מסמכים ספציפיים למחקר, כגון פרוטוקולים ודוחות מחקר קליניים, וכן מסמכי תוכנית פיתוח, כגון חוברות של חוקר ותמציתיות של יעילות ובטיחות. שירי מנוסה בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי פיתוח קליניים רב-תחומיים, ובמיוחד בטיחות, ביוסטטיסטיקה וניהול נתונים שמטרתם לייצר את המסמכים האיכותיים ביותר, המתאימים ביותר לתקנות, ברורים ואינפורמטיביים תוך עמידה בצירי זמן.

בנוסף למסמכים רגולטוריים, שירי מתמחה בכתיבת מאמרים מדעיים. היא כותבת ועורכת כתבי יד ומלמדת סדנאות לרופאים ולמדענים בנושא זה. ספרה בנושא זה פורסם לאחרונה ברחבי העולם.

ד"ר דיסקין הקימה ומנהלת את מחלקת הכתיבה הרפואית/ מדעית של קבוצת ביופורום משנת 2018. שירי עבדה ככותבת עצמאית ומרצה לכתיבה, וכראש צוות במחלקת הכתיבה בחברת טבע.

יש לך שאלה? arrow 1

    אנא חזרו אלי