דורית אלדר

תחומי התמחות: ניסויים קליניים
גרסה להדפסה

שתף קולגה:

רופאה, בוגרת M.D. של ביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל אביב ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודים כלליים. לד"ר אלדר מעל  20 שנות ניסיון בכתיבה, עריכה ותרגום של חומר מקצועי בתחומי הרפואה השונים ובעקר בכל המסמכים שמלווים את הניסוי הקליני.
ד"ר אלדר הקימה וניהלה בישראל את מרכז הידע הרפואי של חברת בריסטול-מאיירס סקוויב (BMS) כחלק ממחלקת הרישום והניסויים הרפואיים של החברה, והייתה אחראית להפצת מידע רפואי, טפסי הסכמה מדעת, דוחות קליניים, חוברות שיווק, תשובות מבוססות ידע ומידע אודות בטיחות מוצרי החברה. תפקיד זה דרש מעורבות פעילה בעבודת המחלקות השונות: שיווק, רישום וניסויים רפואיים, כמו גם תקשורת יומיומית עם הנהלת החברה בחו"ל.

לפני הצטרפותה לביופורום דורית הייתה חברה בצוות שהגדיר תכניות אסטרטגיות לשיפור איכות הטיפול הרפואי, במסגרת הנהלת קופת חולים מכבי, והייתה אחראית על כתיבה, עריכה ותרגום חומר מקצועי בפורמטים רבים ומגוונים.
למעלה מ-10 שנים ד"ר אלדר פעילה ומנהלת את המחלקה לכתיבה רפואית של ביופורום (מתוכן, היא עמדה במשך שנתיים בראש המחלקה  רפואית של חברת BQT. המחלקה מתהדרת בצוות מיוחד של מתרגמים ועורכים שהודרך וקודם על ידי ד"ר אלדר בחניכה אישית וקבוצתית שתורמת לשיפור מתמיד באיכות עבודתם. ד"ר אלדר כותבת ומרצה בקורסים (CRA, GCP) וכינוסים מקצועיים וכותבת מאמרים על כתיבה ותרגום של מסמכים רפואיים.

יש לך שאלה? arrow 1
[contact-form-7 404 "לא נמצא"]